NLP Coaching

Rozviňte naplno svůj potenciál a využijte své znalosti ke správnému vedení týmu i dosahování vlastních cílů nebo se sami staňte koučem.

Co získáte

Efektivní koučovací nástroj pro rozvoj vlastní osobnosti i rozvoj lidí, s kterými pracujete.

Je kurz pro vás?

NLP kurz je určen pro každého, kdo chce pomocí koučinku pracovat na svém seberozvoji nebo používat NLP metody v rámci managementu či své praxe.

Přehled Délka trvání: 11 měsíců
Počet účastníků: 12 - 16 ve skupině
Cena: 25 000 Kč + DPH za školící den / počtem účastníků

Popiskurzu

Na tomto kurzu vás naučíme používat koučovací metodu NLP v každodenním životě. Ukážeme vám, jak NLP využít jako nástroj pro poznání sebe sama a druhých.

Naučíte se jednotlivé techniky NLP a principy, jak fungují a jak je využít při koučování. Veškeré vyučované techniky si vyzkoušíte na sobě, kurz je koncipován jako sebezkušenostní výcvik. Během 10 měsíců projdete transformací vědomí a vlastní osobnosti a osvojíte si techniky, které využijete jak v osobnostním rozvoji i při kvalitním vedení lidí. Díky poznání a uvědomění si vlastních vzorců chování začnete objevovat svůj pravý potenciál (fyzický, emocionální, mentální a duchovní). Naučíte se také odstraňovat překážky, které vám brání v rozvoji osobnosti.

Dovednost odstraňování těchto překážek se naučíte tak, abyste ji mohli využít nejen při seberozvoji, ale i při koučování ostatních. Díky této dovednosti poté můžete vést druhé na jejich cestě v růstu k jejich pravému potenciálu. Po absolvování kurzu můžete provozovat NLP coaching jako certifikovaný coach.

Jak kurz probíhá

  • 10x 2 dny Na začátku výuky dostanete manuál, který na každém dalším sezení rozšíříte o konkrétní látku.
  • Během kurzu můžete využít 10 osobních konzultací s lektorem.
  • 1 certifikační zkouška.
  • Kurz je ukončen praktickou zkouškou a závěrečnou esejí.

Rezervovat kurz

Reference

Mám zájem o kurz
NLP Coaching

left
right
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.